Nápověda webu serialspot.cz

Sleduješ hodně seriálů? Pak se ti serialspot bude hodit. Pár klikama se už v nich nikdy neztratíš.

# Viděl(a) jsem

Když sleduješ víc seriálů naráz, občas o nich můžeš ztrácet přehled. Nevíš kterou epizodu jsi viděl(a) jako poslední, kde pokračovat. Když si však označíš epizou jako shlédnutou, máš tento problém vyřešenej. Epizoda zůstane označená po celou dobu tvé registrace. Když seriál přestaneš sledovat a v budoucnu se k němu vrátíš, víš přesně kde jsi skončil(a)

V kombinaci s #oblíbenými seriály a #playlistem je to opravdu velký pomocník

Registrovat Registrovat

# Oblíbené seriály

V televizích i na serialspotu se objevuje velké množství seriálů. Udržovat si o nich přehled je zbytečně složité. Vyber si tedy jen seriály, které sleduješ a které tě zajímají. Označ si je jako oblíbené a všude se ti budou zobrazovat informace pouze o těchto seriálech.

No hlavní stránce budeš vidět nové epizody pouze oblíbených seriálů, to je skvělý ne? A co teprve playlist... Oblíbením seriálu si ho přidáte do #playlistu a to je teprv paráda.

Registrovat Registrovat

# Playlist

Sleduješ pouze novinky, nebo se díváš i na starší seriály? Udržovat si přehled o starších seriálech je zbytečně namáhavé, proč si nezařídíš playlist?

V playlistu se ti zobrazuje vždy epizoda, na kterou se máš podívat. Označíš si jako shlédnutý pilot a hned tam máš S01E02. Jak jednoduché

Registrovat Registrovat