Red Dwarf 2. série

12.10.1988

Nová S02E06 Parallel Universe

Red Dwarf

Holy sestrojil přístoj, díky němuž se může Červený trpaslík během okamžiku přemístit doslova kamkoliv. Všichni jsou z počátku nadšení, protože se mohou vrátit na Zem. Jak to už ale bývá, něco není v pořádku a tak se rázem ocitnou v paralelním vesmíru, kde nejsou věci takové, jak je známe zde.

05.10.1988

Nová S02E05 Queeg

Red Dwarf

Holy je podle posádky neschopný počítač, který není schopen vykonávat svou práci. Když se střetne loď s meteoritem a Holy tomu nezabrání, vypluje na povrch záložní počítač Queeg, který přebere velení na lodi. S příchodem Queega nastává posádce tvrdý režim a všichni litují, že se Holyho nezastali.

28.09.1988

Nová S02E04 Stasis Leak

Red Dwarf

Na lodi existuje tzv. škvíra ve stázi, kterou lze projít do minulosti. Lister i Rimmer toho chtějí využít. Bohužel se dozvídají, že nelze nikoho vzít s sebou, protože by se jinak přeměnil v prach. Rimmer se alespoň pokusí přemluvit své staré já, aby udělal to co mu řekne k jeho přežití.

21.09.1988

Nová S02E03 Thanks For The Memory

Red Dwarf

Rimmer uspořádá oslavu, při příležitosti výročí své smrti. Ráno se Lister probouzí se sádrou na noze, aniž by si pamatoval, jak se mu to stalo. Posádka se dozvídá, že místo pondělí je už čtvrtek. Rimmer podezřívá mimozemšťany, že jim vymazali paměť. Pro objasnění záhady se chce Lister podívat na černou skříňku, která vydává signál na nedalekém měsíci.

14.09.1988

Nová S02E02 Better Than Life

Red Dwarf

V poštovní místnosti se Lister a Rimmer prodírají zásilkami a narazí na dopis adresovaný Rimmerovi od jeho matky, kde se dozvídá, že jeho otec zemřel. Lister se ho snaží rozptýlit a tak ho přemluví k hraní zajimavé hry zvané Lepší než život, kde se plní všechna přání. Stačí jen pomyslet na určitou věc a máte ji!

07.09.1988

Nová S02E01 Kryten

Red Dwarf

Holy zachytí signál z vraku vesmírné lodi Nova 5, na které je už pouze jeden žijící člen posádky a to android jménem Kryton. To ale posádka Červeného Trpaslíka netuší, protože myslí, že přežily i tři divukrásné důstojnice. Posádka neztrácí čas a připravuje se na setkání s krasavicemi.