Lie to Me 3. série

01.02.2011

Nová S03E13 Killer App

Lie to Me

Popisek zatím není doplněn

25.01.2011

Nová S03E12 Gone

Lie to Me

Popisek zatím není doplněn

18.01.2011

Nová S03E11 Saved

Lie to Me

Popisek zatím není doplněn

11.01.2011

Nová S03E10 Rebound

Lie to Me

Popisek zatím není doplněn

11.01.2011

Nová S03E09 Funhouse

Lie to Me

Popisek zatím není doplněn

30.11.2010

Nová S03E08 Smoked

Lie to Me

Detektivka Wallowski požádá Lightmana o pomoc při vyšetřování loupeže v restauraci jejího známého, při které je zavražděna jeho dcera. Lightman zjistí, že prioritou loupeže nebyly peníze, ale právě poprava oné dívky. Pachatelé jsou nalezeni, ale ukáže se, že byli někým najati. Lightman nejdřív obviňuje bratry zavražděné dívky, kteří byli s rodinou rozhádaní a neudržovali s ní kontakt. Nakonec ale zjistí, že za vraždou stojí nejlepší kamarád otce dívky, který kvůli jeho nemoci restauraci vedl. Mezitím se doktorka Fosterová chce seznámit s detektivkou Wallowski, ale Lightman jí to nechce umožnit.

23.11.2010

Nová S03E07 Veronica

Lie to Me

Emily srazí autem neznámou ženu, Veronicu. Ta je sice fyzicky v pořádku, ale má silné výpadky paměti a stále mluví o tom, že někdo zabil její sestru a chce zabít i jí. Lightman se rozhodne, že jí pomůže. Zjistí, že žena trpí Alzheimerovo chorobou a že utekla z opatrovatelského střediska. Z policejních složek se ukáže, že její sestra byla opravdu zabita, ale bylo to v roce 1968 a hlavním podezřelým byla právě Veronica. Lightman nakonec odhalí, že svojí sestru opravdu zabila, protože měla dítě s Veronicy snoubencem. Ale Veronica mluví i o zabití dalších lidí z její minulosti, kteří jsou stále naživu. Nakonec se ukáže, že Veronica zaměňuje osoby ze své minulosti za své spolupacienty, které vraždí jeden z doktorů ve středisku, aby ukončil jejich trápení.

16.11.2010

Nová S03E06 Beyond Belief

Lie to Me

Žena, účastnící se pochybného kurzu pozitivního myšlení, se pokouší o sebevraždu. Lightmana požádá o pomoc její dcera. Lightman postupně zjišťuje, jak vedoucí tohoto kurzu využívá ostatní ženy. Vedoucí kurzu se i vloupává do Lightmanova domu. Lightman nakonec zjistí, že vedoucí kurzu si změnil identitu, má rodinu v Kanadě a je tam i hledaný kvůli dopravnímu napadení. Je zatčen policií a poslán do vězení.

09.11.2010

Nová S03E05 The Canary's Song

Lie to Me

Během výbuchu v dolu umírá šest lidí. Lightman je najmut na vyšetření. Ukáže se, že za nehodu může nezodpovědná skupina horníků v kombinaci s vedením, které nedodržovalo bezpečnost práce. Skupina horníků se chtěla žertem pomstít nadřízenému a vedení z důvodu ušetření peněz nezapínalo větrací šachtu. Mezitím se doktorka Fosterová s pomocí Torresové definitivně zbavují dotíravé FBI.

26.10.2010

Nová S03E04 Double Blind

Lie to Me

Kvůli chybě Torresové přicházejí při pokusu o loupež v muzeu dva zloději o život. Lightman v nemocnici potkává ženu, která prchá před svým expřítelem. Lightman s ní má krátký románek, ačkoliv je přesvědčen, že je do loupeže zapojena a dokonce se o ni chce pokusit znova. Nakonec se ukáže, že žena v loupeži sloužila jenom jako odpoutání pozornosti a loupež je úspěšně provedena. Ovšem ne za účelem zisku, ale vrácení ukradeného předmětu do jeho domovské země.

19.10.2010

Nová S03E03 Dirty Loyal

Lie to Me

Společnost Lightman Group je najatá, aby prozkoumala využití policejní síly a techniky v případu brutálního napadení člena pouličního gangu policistou. Partnerem útočícího polisty je Wallowski. Vnitřní záležitosti se snaží využít Lightmanova vztahu k ní, aby ji obvinily z korupce..

12.10.2010

Nová S03E02 The Royal We

Lie to Me

Doktor L pomáhá dívce od psychyckého teroru její matky, která svou dceru vidí jako hvězdu soutěží miss. Zvláštním a pro něho typickým a nepopsatelným způsobem rozplétá vztahy matky a dcery a lehce při tom trápí a dusí své podřízené a kolegy. Neuvěřitelně ztvárněná postava Dr. L v podání Tima Rotha.

05.10.2010

Nová S03E01 In the Red

Lie to Me

Lightman bude snažit zastavit muže prahnícího po pomstě od vyloupení banky. Zároveň se pokusí napravit vinného muže zodpovědného za své činy.