Hellcats 1. série

18.05.2011

Nová S01E22 I'm Sick Y'all

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

11.05.2011

Nová S01E21 Land of 1,000 Dances

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

04.05.2011

Nová S01E20 Warped Sister

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

27.04.2011

Nová S01E19 Before I Was Caught

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

20.04.2011

Nová S01E18 Woke Up Dead

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

02.03.2011

Nová S01E17 Don't Make Promises

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

23.02.2011

Nová S01E16 Fancy Dan

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

16.02.2011

Nová S01E15 God Must Have My Fortune Laid Away

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

09.02.2011

Nová S01E14 Remember When

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

02.02.2011

Nová S01E13 Worried Baby Blues

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

26.01.2011

Nová S01E12 Papa, Oh Papa

Hellcats

Popisek zatím není doplněn

02.12.2010

Nová S01E11 Think Twice Before You Go

Hellcats

[spoiler] Dan a Marti se v rozhovoru vrací k incidentu v autě a Dan jí dá ultimátum, buď přizná její city k němu nebo končí jejich přátelství. Savannah je v depresi, proože pořád nechápe, co ve vztahu s Danem bylo špatně, a tak ji Marti vytáhne BBQ. Savannah se opije a odejde pryč s cizím klukem, který se jí pokusí dostat do kalhotek bez jejího svolení. Marti ji zachrání a je nucena ji říct pravdu o ní a o Danovi. Slyší ji celá hellcats parta, včetně jejího (teď již bývalého) přítele. Alice se dostane do ruk video, kde Savannah povzbuzuje v trikotu Christian souboru, což jí může kompromitovat a Alice zařídit pozici kapitánky.

18.11.2010

Nová S01E10 Pledging My Love

Hellcats

[spoiler] Někdo chce poškodit Alice a rozešle po škole její kompromitující fotky. Lewisovi je jí líto a pomáhá jí zjisit, kdo to udělal. Za vším stojí Damian, fotbalový hráč s vysokou oblíbeností u kouče, takže pomsta musí být vedena z jejich strany..Alice se o něm naštěstí dozvídá opravdu pikantní věc a chystá se zařídit mu pěkný \„coming out\“. Marti a morgan jsou Julianem ztaženi z případu a mají zákaz vídat Travise. To ovšem nemůže zastavit Marti v cestě za spravedlností, čímž si zadělá na pěkné problémy. Derrick nacvičuje speciální choreografii s Hellcats, aby mohl Vanessu požádat o ruku. Dan má pořád nevyřešené city mezi Savannah a Marti a tak se rozhodne pro radikální řešení..

11.11.2010

Nová S01E09 Finish What We Started

Hellcats

[spoiler] Savannah po posledních událostech nemluví s Danem a na tréninku si na Marti vylije svoji zlost a vyčte ji, že je lhářka. Poté si sbalí věci a nastěhuje se na pár dní zpátky domů, kde se výrazně zlepší rodinné vztahy. Její sestra se jí svěří, že je těhotná a Savannah za ni vystupuje s Cyclones, aby Char neublížila skoky dítěti. Mezitím se Marti a Morgan dostávají dál v jejich případu a sledují lékárníka s podezřením, že falšoval výpověď. Na službě dělá Marti společnost Dan a dlouhou chvíli si zkrátí \„po svém\“, načež se otevírá téma jejich společného poprvé..a to nevede k ničemu dobrému..

04.11.2010

Nová S01E08 Back of a Car

Hellcats

[spoiler] Hellcats plánují párty ve stylu osmdesátek k výročí založení a tak všichni shání kostýmy a Vanessa slíbí, že zařídí speciální pěvecké vystoupení. Ve stejné obě je do místních novin objednán článek pro podporu Lancer fotbalového týmu. Na jejich tiskovku jde jako \„fotbalová ženuška\“ i Alice, která umí zařídit pozornost médií sobě i Hellcats. Savannah se po sérii událostí rozhodne, že je čas na její poprvé s Danem a ačkoli zařídí \„onu\“ příležitost do posledního detailu, nejdou věci podle plánu. Wanda se po dlouhé době opět vloží do života své dcery a vážně si promluví s Danem..

28.10.2010

Nová S01E07 The Match Game

Hellcats

[spoiler] Hellcats nedostali finanční podporu a proto hledají další cesty, jak získat peníze, aby mohli na národky. Jako skvělý plán se zdá být \„aukce schůzek\“. Věci začnou být zajimavé ve chvíli, kdy si Savannah vydraží její bývalý přítel Noah. Prudérní student práv Morgan si vydraží rande s Marti jen aby zjistil, co dělá tak často ve věznici a speciální nabídku na večeři za chybějící peníze pro Hellcats dostane i Vanessa od neznámého muže…

14.10.2010

Nová S01E06 Ragged Old Flag

Hellcats

[spoiler] Hellcats se sdostanou do sporu s místním volejbalovým týmem a jejich ívčí tým je vyzve, aby je porazily ve vlajkovém fotbale. Roztleskávačky koučuje Lewis a volejbalistky Alicin přítel. Marti musí na právnickou konferenci s Julianem a tak předstírá nemoc. Alice okopíruje plán hry volejbalistek, ale Savannah je proti podvádění, i za cenu prohry..

07.10.2010

Nová S01E05 The Prisoner's Song

Hellcats

[spoiler] Tým Hellcats musí natočit video, které jím získá finanční podporu pro účast v soutěži. Savannah nechá toto video točit Dana i přes výslovný nesouhlas Alice. Ani zbytek týmu z toho není nadšený, protože věci nejdou tak dobře, jak by si přáli. Alice navrhne hlasování o důvěře proti současné kapitánce Savannah. Marti se dostává hloub do případu vězně, kterého zastupuje Julian. Red přizná Derrickovi, že chce Vanessu zpět a hodlá o ni bojovat.

30.09.2010

Nová S01E04 Nobody Loves Me But My Mother

Hellcats

[spoiler] Lewis pozve Marti na rande, ale zatím co ona ho odmítne, jeho bývalka Alice mu slíbí, že přestane brát prášky proti bolesti, když jí pomůže dostat se zpět do formy..a nějakým způsobem to zahrnuje i společný sex. Wanda poradí Marti, aby dala Lewisovi aspoň šanci. Ale Lewis on už si není po tom všem tak jistý.. Mezitím vezme Savannah Dana na večeři ke svým rodičům, ale místo poklidného jídla je čeká hádka a její máma ji zákáže vídat dál Dana.

23.09.2010

Nová S01E03 Beale St. After Dark

Hellcats

[spoiler] Savannah je nervózní z rande s Danem, protože dřív absolvovala pouze skupinové randění. Marti, Lewis a celá parta se proto připojí k jejich večernímu plánu. Všichni se baví do té doby než Lewis začne rvačku a tak skončí i s Danem ve vězení. Ve škole se Marti snaží udělat dojem na profesora práva Juliana, který si ve třídě vybere dva studenty pro praxi v jeho týmu. Julian ale pochybuje o Martinině časových možnostech kvůli Hellcats. Alice chce zpátky své místo v týmu, ale její zranění se nehojí tak dobře, proto začne brát povzbuzující léky. Vanessa přizná Derrickovi svoji aféru s Redem.

16.09.2010

Nová S01E02 I Say a Little Prayer

Hellcats

[spoiler] Hellcats čekají kvalifikační zkoušky. Pro Marti to bude první veřejné vystoupení, které jí může zkazit jediná věc – a to \„hlučné podporování\“ její matky Wandy. Během pádu roztleskávačky konkurenčního týmu zjišťujeme, že je to Charlotte, setra Savannah, kapitánka Memphis Christian – dozvídáme se tak, že Marti není jediná, kdo řeší problematickou rodinu. Alice zosnuje plány, jak zesměšnit Marti a pozve tajně její matku na soutěž. Lewis ji za to nepoděkuje, protože tím dala všanc stipendia každého jednoho v týmu. Dan, nejlepší kamarád Marti, se začne zajímavat o Savannah.

09.09.2010

Nová S01E01 A World Full of Strangers

Hellcats

[spoiler] Studentce práv na Lancer Univer, Marti Perkins, bylo zrušeno její školné a její matka ji o tom nějak zapomněla informovat..a tak Marti nemá moc času vymyslet způsob, jak sehnat peníze na studium. Náhodou je svědkem nešťastného pádu jedné z roztleskávaček..a vyhrát konkurz na její místo by určitě znamenalo získání nového stipendia. Marti měla ale o roztleskávačkách vždy to nejhorší mínění a nevybíravým způsobem ho řekla kapitánce týmu, Savannah při jedné potyčce.. O tom, jestli Marti projde konkurzem ale rozhoduje především právě Savannah, kouč Vanessa Lodge a Alice – roztleskávačka, která je kvůli zranění ruky nahrazována.