Fosters, The 2. série

24.03.2015

Nová S02E21 The End of the Beginning

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

17.03.2015

Nová S02E20 Not That Kind of Girl

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

10.03.2015

Nová S02E19 Justify the Means

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

03.03.2015

Nová S02E18 Now Hear This

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

24.02.2015

Nová S02E17 The Silence She Keeps

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

17.02.2015

Nová S02E16 If You Only Knew

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

10.02.2015

Nová S02E15 Light of Day

Fosters, The

Popisek zatím není doplněn

03.02.2015

Nová S02E14 Mother Nature

Fosters, The

Rodina Fosterů se vydává kempovat do divočiny. Jesus se snaží udržet své tajemství, Brandon a Callie se snaží posunout dál. Jude už dál nesnese to, jak se k němu lidé chovají.

27.01.2015

Nová S02E13 Stay

Fosters, The

Kiara poprosí Callie o pomoc, když je umístěna do dětského domova. Callie zapojí do problému i Stef, nicméně obě později zjišťují, že Kiara nebyla tak upřímná, jak si myslela. Brandon se snaží presvědčit své rodiče, aby mu dovolili se zúčastnit akce s jehou kapelou.

20.01.2015

Nová S02E12 Over/Under

Fosters, The

Callie se snaží si vše urovnat v hlavě. Do domu Quinn přijíždí ambulance. Stef a Lena nejsou schopné najít společnou řeč a to ani v případě Lenina rozhodnutí odejít z práce. Brandonovi je nabídnuto účastnit se prestižního letního programu pro muzikanty. Jesus se tajně účastní Anina AA setkání a je šokován tím, co tam slyší.

09.12.2014

Nová S02E11 Christmas Past

Fosters, The

Callie a Jude tráví své první Vánoce v rodině Fosterů. Callie cítí pachuť toho, že je stále ještě oficiálně dítě z dětského domova. Jude naopak cítí vinu, protože byl adoptován. Setf má ocit, že dary od prababičky Sharon byly příliš. Lena musí čelit nastalým problémům.

19.08.2014

Nová S02E10 Someone's Little Sister

Fosters, The

Callie se rozhodne pomoci Ritě a jejímu domovu a tak zavolá o pomoc svému biologickému otci. Nečekaná zrada ohrozí její nový vztah s Quinn. Connorův otec nutí Connora, aby ukončil jeho přátelství s Judem. Lena je tím pohoršena a tak neváhá udělat rozhodnutí, které změní její život. Vztah mezi Brandonem a Lou začíná nabírat na obrátkách. Kapela z toho však není nadšena, neboť se obává dramat.

12.08.2014

Nová S02E09 Leaky Faucets

Fosters, The

Fosterovi navštěvují pouliční Mexický festival, nicméně celý den bere za své, když na povrch vyplují emoce. S pomocí Wyatta překoná Callie návaly paniky, když jí pomůže uvědomit si své silné stránky. Mat překvapí Marianu, když ji pozve na rande a je zmaten, když je Mariana uražena. Jesus se snaží zapůsobit na Hayley, ona však chce, aby jí dokázal, že je s ní kvůli něčemu víc než jen kvůli sexu.

05.08.2014

Nová S02E08 Girls Reunited

Fosters, The

Callie navštěvuje domov Girls United, aby se zúčastnila Community Day a je překvapena vývojem, který se zde odehrál. Paranoidní sousedé se však snaží tento domov zavřít a chtějí, aby děvčata z domu odešla. Jedna z obyvatelek má navíc tajemství, které by mohlo ohrozit bezpečí celé skupiny. Mariana a Hayley plánují uvařit romantickou večeři na dvojité rande pro Mata a Jesuse. Stef dostává znepokojivý dopis od Any.

29.07.2014

Nová S02E07 The Longest Day

Fosters, The

Brandon se rozhodne svěřit se svým tajemstvím, které by mohlo jeho rodinu zničit. Lena jako správná matka je mu však po celou dobu oporou. Callie bere Juda na návštěvu ke Quinn a doufá, že se už nebude cítit tolik ohrožen jejím novým životem. Jesus neví, co se svými city, cítí se vinný vůči Emmě, ale na druhou stranu chce dokázat svou loajálnost Hayley. Mariana trénuje s taneční skupinou na vystoupení.

22.07.2014

Nová S02E06 Mother

Fosters, The

Rodinu Fosterů zasáhne velká tragédie a tak jim nezbývá nic jiného, než se navzájem podpořit. Stef naléhá na Mike ohledně Anina zmizení, ten to už déle nevydrží a sděluje Stef všechno, co sé té noci stalo. Wyatt hledá rady ohledně vztahů u Brandona, kterému to není vůbec příjemné. Mariana je stále naštvaná na Jesuse, protože ji zapletl do jeho problémů s dívkama.

15.07.2014

Nová S02E05 Truth Be Told

Fosters, The

Callie se obává, že její rozhodnutí vedlo k tomu, že Jude trpí úzkostí. Emma přehodnocuje svůj rozchod s Jesusem, což ho dostává do trapné situace s novou dívkou, do které se zamiloval, a s Marianou, která je do všeho zapletena. Stef podezřívá Mika a rozhodne se posunout se ve vyšetřování zmizení Any kupředu. Brandonovi spoluhráči z kapely ho vytáhnout na túru, aby získal nějakou inspiraci. Brandon se však nečekaně svěří se svými prohřešky z minulosti.

08.07.2014

Nová S02E04 Say Something

Fosters, The

Callie se rozhodne udělat důležité rozhodnutí, které ovlivní Juda více, než je ochoten si přiznat. Věci mezi Callie a Wyattem začínají nabývat na obrátkách, jenže Callie si uvědomí, že pravděpodobně není připravena na další krok v jejich vztahu. Lena se uchází o pozici ředitelky v Anchor Beach, což způsobí potíže mezi ní a Timothym. Když taneční tým pořádá nábor, Mariana začíná zpochybňovat, proč byla vybrána a odpověď, kterou dostane se jí nelíbí.

01.07.2014

Nová S02E03 Play

Fosters, The

Rodina Fosterů se rozhodne užít si poslední zábavy ještě před tím, než se k nim přidá nové miminko. Stef a Lena se účastní babymoonu, takže nechávají domov v rukou Brandona a Callie. Brandonovi kamarádi z kapely ho nutí, aby uspořádal malý večírek pro pár přátel, aby mohli předvést své nové písničky. Mariana a Jesus se o tom dozvídají a tak se celý večer vymyká kontrole. Callie je odhodlána dodržet pravidla od Stef a Leny a tak se snaží celý večírek nějak ukočírovat, avšak bezvýsledně. Jude se připlete do hry flašky. Mezitím se Lena snaží sblížit se Stef, která má problémy se na jejich odpočinkovém víkendu uvolnit.

24.06.2014

Nová S02E02 Take Me Out

Fosters, The

Brandon stojí před velkým rozhodnutím zda jít na operaci, která by mohla pohřbít jeho sen hrát na piáno. Stef a Lena nesdílejí Brandonův názor. Timothy je požádán, aby byl součástí týmu, který bude hledat nového ředitele. Robert Quinn si vyžádá DNA test Callie. Brandonovi sourozenci mají v plánu rozveselit Brandona a tak ho berou na představení kapely, kde Brandona okoutlí zpěvačka Lou.Mat, Brandonův spolužák se mu nabídne, že pro něj bude psát texty. Stef uhodí na Mike ohledně jeho místa pobytu, když Ana zmizela.

17.06.2014

Nová S02E01 Things Unknown

Fosters, The

Zjištění, že Donald není Callin otec, může otočit celý její život o 360 stupňů. Hrozba jejího odloučení od Juda, je více něž reálná. Brandon se nedokáže přenést přes to, že se vyspal s Dani a neustále zápasí se svým svědomím. Otázka co Mike dělal v noci, kdy Ana zmizela je stále ve vzduchu. Vztah Emmy a Jesuse vede ke sporům v týmu, což ovlivní i jejich vztah.