Fosters, The 1. série

25.03.2014

Nová S01E21 Adoption Day

Fosters, The

Všichni musí čelit svým výzvám. Callie a Jude se připravují na adopci. Mariana se snaží pomoci Zacovi a Jesus se snaží vypořádat s ADHD. Stef a Mike dojdou k šokujícímu odhalení. Brandon, který je pod stresem učiní další zoufalé rozhodnutí. Jude je pozván na rande.

18.03.2014

Nová S01E20 Metropolis

Fosters, The

Chyby Brandona vyplouvají na povrch, když jeho spolužák uskutečňuje svou pomstu. Zimní školní ples způsobí dvojčatům stres, protože neví koho si mají vzít jako doprovot. Na návštěvu přijíždí starý známý Callie. Ana se vrací zpět rozhodnuta udělat vše co může, aby získala nějaké peníze.

11.03.2014

Nová S01E19 Don't Let Go

Fosters, The

Callie se začíná obávat o svou a Judovu budoucnost poté, co se jejich otec objeví. Juses se snaží žít bez svých ADHD prášků. Mariana dostává pozvání na večeři od Zacovi matky. Lena a Stef stojí před velkým rozhodnutím, které ovlivní jejich životy.

04.03.2014

Nová S01E18 Escapes and Reversals

Fosters, The

Jesus se nedokáže soustředit, protože musí udělat těžké rozhodnutí. Jeho nesoustředěnost ovlivní i jeho wrestlingové zápasy. Callie je nucena si vybrat mezi pomocí Brandonovi, nebo ochranou někoho na kom jí záleží. Ona i Jude se musí rozhodnout, zda chtějí být adoptováni nebo ne. Poté, co se objeví Zacova matka, Mariana zišťuje něco více o jeho životě.

25.02.2014

Nová S01E17 Kids in the Hall

Fosters, The

Dobré záměry se ukážou jako problematické, jak pro Callie tak i pro Brandona. Callie se dostává do nepříjmené situace, kvůli své fotografii. Brandon se spřátelí s problémovými spolužáky. Mariana musí čelit následkům svých činů. Napětí mezi Emmou a Jesusem vyvrcholí během wrestlingového zápasu.

18.02.2014

Nová S01E16 Us Against the World

Fosters, The

Callie se snaží získat zpět důvěru rodiny. Stef je nucena vypovídat v Mikově případu, ovšem zápasí s tím, zda říci pravdu, či nikoliv. Pokud se totiž rozhodne říci pravdu, ohrozí tím svou práci. Mariana se snaží získat Chaseovu pozornost a tak se rozhodne pro odvážný krok.

11.02.2014

Nová S01E15 Padre

Fosters, The

Callie se vrací domů, zde jsou však spolu s Judem nuceni čelit nepříjemným vzpomínkám z minulosti. Mike začíná být velmi nervózní z celé situace kolem vyšetřování střelby během služby. Jesus začíná být přitahován dívkou z wrestlingového týmu, to vede ke komplikaci jeho vztahu s Lexi.

04.02.2014

Nová S01E14 Family Day

Fosters, The

Pro Brandona i Callie je to velká výzva, být pouze sourozenci. Lena se snaží přesvědčit Stef, aby se usmířila s Frankem. Rita se snaží poskytnout Stef a Leně vhled do celé situace kolem Callie.

28.01.2014

Nová S01E13 Things Unsaid

Fosters, The

Stef a Lena se snaží najít řešení celé situace kolem Callie a Brandona. Jsou odhodlány najít takové řešení, díky němuž by mohli Callie a Brandon zůstat sourozenci. Stef se vrací zpět do práce. Lena je zklamaná a naštvaná, když se dozví o nehodě, kterou Jesus měl ve wrestlingovém týmu. Kelsey začíná být žárlivá na Marianu a Chase a tak vymýšlí plán, jak Chase získat pro sebe.

21.01.2014

Nová S01E12 House and Home

Fosters, The

Callie se snaží přizpůsobit novému životu, pryč od domova. Vedoucí pracovnicí v tomto domově je Rita Hendricková. Brandon je odhodlán přijít na to, kde Callie je. Stef a Leně se svěřuje s tím, proč Callie utekla. Mariana se připojuje ke školní hře, aby se dostala blíže k Chaseovi. Jesus se přidává k wrestlingové­mu týmu.

14.01.2014

Nová S01E11 The Honeymoon

Fosters, The

Callie utíká z domova a Stef a Lena se ji vydávají hledat. Brandon i Jude se cítí, že jsou za to zodpovědní. Lexi je nucena odjet do Hondurasu a tak si užívá poslední dny, které jí zbývají. Mariana se dozvídá pravdu o důvodu, jejího odjezdu.

06.08.2013

Nová S01E10 I Do

Fosters, The

Celá rodina Fosterů oslavuje. Rodiče Leny a Stef se zapojují do plánování jejich svatby. Callie je nucena se rozhodnout ohledně Liama. Oba, ona i Jude, obdrží nadějné zprávy.

30.07.2013

Nová S01E09 Vigil

Fosters, The

Celá situace kolem Any se začíná vyostřovat a vše končí tím, že pro Stef přijíždí sanitka a ta je převezena do nemocnice. Tato zpráva zasáhne rodinu Fosterových velmi tvrdě. Rodina se snaží strávit lži, které jim Jesus a Mariana napovídali. Callie se snaží Brandonovi vysvětlit svůj pohled na věc.

23.07.2013

Nová S01E08 Clean

Fosters, The

Mariana a Jesus jdou navštívit svou biologickou matku Anu. Jesus, si tím ale není jistý a tak volí možnost, která může ohrozit celou rodinu. Bývalá přítelkyně Leny Gretchen přijíždí na návštěvu. Stef začíná mít obavy o Mika, který má problémy s pitím.Poté, co se objeví video s Talyou, Callie neváhá a postaví se za ni, Brandona požádá o to samé. Brandon zápasí s novým učitelem piána.

16.07.2013

Nová S01E07 The Fallout

Fosters, The

Vztek a obvinění ze zrady vedou k tomu, že se Jesus a Mariana pustí do hádky. Lexi je nucena udělat drastické rozhodnutí poté, co ji rodiče drží dále od Jesuse. Callie překonává strach a svěřuje se Brandonovi o své minulosti. Jude se snaží zapůsobit na svého kamaráda.

09.07.2013

Nová S01E06 Saturday

Fosters, The

Rodiče Lexi, kteří jsou věřícími, jsou pozváni na večeri k Fosterovým. Stef a Lena se obávají, že svými názory ovlivní Jesuse. Na návštěvu přijíždí také otec Stef, což celou situaci značně zkomplikuje. Callie se seznamuje s novými lidmi na skupinové terapii a také se více poznává s Wyattem.

02.07.2013

Nová S01E05 The Morning After

Fosters, The

Vztah Lexi a Jesuse začíná nabírat na obrátkách a oni se musí vyrovnávat s následky. Brandon si dělá starosti o Callie, protože ta se začíná stále více kamarádit s Wyattem. Stef a Lena začínají přehodnocovat svůj vztah, když se dozví o tom, že jejich kamarádi Kelly a Jenna mají problémy. Mariana se snaží zapadnout mezi nové spolužáky a Jude se musí vyrovnávat se šikanou.

25.06.2013

Nová S01E04 Quinceanera

Fosters, The

Mariana plánuje svou oslavu, protože její 15. narozeniny se blíží. Napětí mezi Brandonem a Talyí se začíná stupňovat poté, co Talya začne zpochybňovat jeho vztah s Callie. Lexi začíná být unavená z toho, že svůj vztah s Jesusem musí tajit před Marianou. Na oslavu Marianiných narozenin přijíždí Lenina matka, z čehož Lena není vůbec nadšená.

18.06.2013

Nová S01E03 Hostile Acts

Fosters, The

Mike nabízí Brandonovi aby se k němu nastěhoval a žil s ním. Stef z toho však není moc šťastná. Vztah Jesuse a Lexi se začíná prohlubovat. Callie dostává za úkol napsat esej, to vede k tomu, že musí čelit tajemstvím, které chtěla zapomenout.

11.06.2013

Nová S01E02 Consequently

Fosters, The

Mike nesouhlasí s rozhodnutím Stef a Leny ohledně Brandona, což způsobí vznik napětí mezi Lenou a Mikem. Jesus kryje Marianu, avšak jeho dobré úmysly se mu vymstí. Všichni v rodině Fosterů se snaží pomoci Callie a Judovi, aby se usadili.

04.06.2013

Nová S01E01 Pilot

Fosters, The

Lena a Stef a jejich tři adoptivní děti berou pod svá ochranná křídla Callie, problémovou teenegerku, která se stane součástí jejich každodenního života. Lena, která pracuje jako policistka, dostává přiděleného nového parťáka. Juses tuší, že Mariana něco skrývá a Callie se vydává najít svého bratra Juda.