Nový seriál: Stranger Things

21.07.2016 17:26 Stranger Things 13

Až dnes! Skoro po týdnu jsem se dostal k nenápadné novince od Netflixu s názvem Stranger Things. Pokud seriál neznáte, tak se okamžitě podívejte na první díl, protože to opravdu stojí za to!

Skočil jsem do něj po hlavě a neviděl jsem ani trailer. Rozhodně se to vyplatitlo a myslím že mě čeká bezesná noc :) Pakliže si chcete seriál nejdřív oťukat, podívejte se tyto dva trailery.

O čem seriál je? Píše se rok 1983. V malém městě americké Indiany se ztratí mladý chlapec, který se sám vracel domů. Jeho cesta vedla kolem vojenského výzkumného střediska. Rodina, kamarádi i policie se ho snaží najít. A postupně se dostávají na stopu i přísně tajnému vojenskému výzkumu, který zahrnuji i nadpřirozené věci. Do toho všeho se zamotá i velice zvláštní mladá dívka…

Koukat, nekoukat? Zatím jsem viděl pouze pilotní díl, ale už teď vím že si mě seriál podmanil. Velice napínavé scény, skvělá hudba a kvalitní herecké výkony. Nehledě na to, že na CSFD se seriál umístil na 14. pozici. Rozhodně tedy svůj čas alespoň první epizodě věnujte a za toto doporučení neděkujte ;)

Komentáře